Máte zájem odebírat informační SMS?

Typ: ostatní
Do systému informačních SMS jste se mohli nahlásit vyplněním formuláře, který jste odevzdali na podatelnu Městského úřadu Volary. Nyní máte možnost vše vyřídit z pohodlí domova a to pomocí internetu.

Elektronickou cestou se lze k odběru přihlásit  >>> ZDE <<<

Obecné pravidla vyplnění papírové přihlášky:

1.) Přihlášku lze kdykoli vyzvednout a vyplnit na podatelně Městského úřadu ve Volarech.

2.) Vhodné je uvést i název ulice, popř. i číslo popisné. Tato informace umožní posílat konkrétní SMS jen těm občanům, kterých se daná informace týká (např. přerušení dodávky vody či el.energia apod.)

3.) Vyplněnou přihlášku doručte jakkoli na podatelnu Městského úřadu ve Volarech.

4.) Po odevzdání vyplněné přihlášky budete přihlášeni do databáze systému a trvale informováni o vybraných nebo všech důležitých informací.

5.) V případě, že změníte číslo mobilního telefonu nebo se z našeho města odstěhujete, nezapomeňte ve vlastním zájmu provést v systému změnu čísla nebo se ze systému odhlásit.

Vytvořeno: 10. 1. 2017
Poslední aktualizace: 2. 10. 2017 23:14