Deutsch     English    Česky    
Na úvodní stranu
Pietní síňCzech POINTSběrný dvůr
Město VolaryMěstský úřadEl. podatelna předpisy formulářeÚřední deska Instituce a telefonyPlnění rozpočtu městaUsnesení zastupitelstva městaUsnesení rady městaUzemní plán městaKultura a sportCestovní ruchVOLBY 2016Městské organizaceMikroregionMatrikaVolarský zpravodajMapa městaInformace E.ONSvaz obcí NPŠSystém stavebně technické prevencee-UtilityReportZákonyVolná pracovní místaZtráty a nálezyRozpočet Města  

Město Volary


Historie města
  
Radnice
  
Současnost

Aktuality

ŽENY ZA PULTEM

Travesti skupiny Screamers a Techtle Mechtle v novém zábavném pořadu ,,Ženy za pultem,,. V pondělí 26. 9. 2016 od 19:00 hodin, KINO VOLARY. Zbrusu nový zábavný pořad travesti skupin Screamers a Techtle Mechtle.    (více zde)

SETKÁNÍ VEDENÍ MĚSTA S MÍSTNÍMI SENIORY

Město Volary srdečně zve všechny seniory v pátek 30. září od 16:00 hodin do společenského sálu radnice na setkání s vedením města.    (více zde)

TOULKY STAROU ŠUMAVOU

V úterý 27. 9. 2016  od 18:00 hodin vás Město Volary zve do konferenčního sálu hotelu Bobík na klubový pořad TOULKY STAROU ŠUMAVOU. Vstup volný    (více zde)

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ VLASTIMILA SLABÉHO

Městská galerie Volary Vás zve od 5. září do 31. října 2016 na výstavu fotografií Vlastimila Slabého - "NEDIGITÁLNĚ".     (více zde)

Informace Ministerstva vnitra ČR - cestovní doklady pro děti

Psí nalezenec hledá nový domov

V měsíci březnu r. 2016 byl ve Volarech nalezen opuštěný, zdravý cca 1,5 roku starý pejsek - kříženec, o kterého se nyní nemá kdo starat. Hledáme tedy zájemce, který by se pejska ujal a poskytl mu nový domov. Více inform    (více zde)

Důležitá informace - Výroční zpráva

Výroční zpráva o poskytování informací podle Zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, v platném znění, za rok 2015    (více zde)

Informace občanům

Důležitá informace pro občany - více viz příloha.    (více zde)

Informace k dani z nemovitých věcí

Více informací v příloze.    (více zde)

Plán svozů sběrových nádob - r.2016

Plán svozů sběrových nádob - Chlum a Mlynářovice r. 2016    (více zde)

Máte zájem odebírat informační SMS?

Do systému informačních SMS jste se mohli nahlásit vyplněním formuláře, který jste odevzdali na podatelnu Městského úřadu Volary. Nyní máte možnost vše vyřídit z pohodlí domova a to pomocí internetu. Elektronickou    (více zde)

WiFi INTERNET pro veřejnost zdarma

V prostoru volarského náměstí (blízkém okolí) a v areálu plaveckého bazénu je nyní dostupný internet zdarma pro běžné použití.    (více zde)
 
Počasí Volary
Jak hodnotíte naše stránky ?

 27%
 24%
 24%
 25%
Regionální vysílání
Webkamera
Czech Point
Fotogalerie
Fotogalerie
Informační SMS
Město Volary, Rozloha katastrálního území města: 10 763 ha, IČO: 250 830, Tel: 388 302 211, Fax: 388 302 203