Město Volary
Volary

Dřevěné srdce Evropy

Údaje pro místní poplatky podle OZV

Máte zájem odebírat informační SMS?

Do systému informačních SMS jste se mohli nahlásit vyplněním formuláře, který jste odevzdali na podatelnu Městského úřadu Volary. Nyní máte možnost vše vyřídit z pohodlí domova a to pomocí internetu.

Elektronickou cestou se lze k odběru přihlásit  >>> ZDE <<<

Obecné pravidla vyplnění papírové přihlášky:

1.) Přihlášku lze kdykoli vyzvednout a vyplnit na podatelně Městského úřadu ve Volarech.

2.) Vhodné je uvést i název ulice, popř. i číslo popisné. Tato informace umožní posílat konkrétní SMS jen těm občanům, kterých se daná informace týká (např. přerušení dodávky vody či el.energia apod.)

3.) Vyplněnou přihlášku doručte jakkoli na podatelnu Městského úřadu ve Volarech.

4.) Po odevzdání vyplněné přihlášky budete přihlášeni do databáze systému a trvale informováni o vybraných nebo všech důležitých informací.

5.) V případě, že změníte číslo mobilního telefonu nebo se z našeho města odstěhujete, nezapomeňte ve vlastním zájmu provést v systému změnu čísla nebo se ze systému odhlásit.

Datum vložení: 22. 11. 2016 19:09
Datum poslední aktualizace: 22. 11. 2017 23:09

Město

V obraze

Překlad (translations)

Návštěvnost:

CELKEM: 812083

Provozní doba Městského úřadu Volary.

Pondělí 8.00 – 17.00

Středa   8.00 – 17.00

Pro komunikaci můžete využít:

Tel. 388 302 211

ID datové schránky: kxrj2k8