Město Volary
Volary

Dřevěné srdce Evropy

Údaje pro místní poplatky podle OZV

Městský úřad Volary

- naléhavé sdělení pro veřejnost

Vážení občané,

v souvislosti s nebezpečím šíření nákazy koronavirem COVID-19 se na Vás obracím s mimořádnou prosbou. Bedlivě prosím zvažte nutnost osobních návštěv a osobních jednáních v budově Městského úřadu ve Volarech i v příspěvkových organizacích zřizovaných Městem Volary. Využijte při vyřizování svých úředních záležitostí možnosti komunikace prostřednictvím technických prostředků vzdáleného přístupu, tj. tefon, e-mail, datové stránky.

Důvodem pro omezení obvyklého osobního projednávání  věcí je ochrana veřejného zdraví spočívající ve snížení rizika přenosu nákazy pobytem v prostředí se značným pohybem osob a nutností fyzického kontaktu s klikami dveří, madly schodišť, ovládání výtahů atd.

Jedná se o časově omezený požadavek, který nebude po zlepšení epidemiologické situace nadále uplatňován.

Městský úřad Volary i přes výše uvedený požadavek funguje pouze prostřednictvím Podatelny a to v rozsahu:

Pondělí: 14 - 17 hodin

Středa: 8 -11 hodin

Děkujeme Vám za Vaše pochopení a ohleduplnost

Mgr. Vít Pavlík

starosta Města Volary

Datum vložení: 16. 3. 2020 9:39
Datum poslední aktualizace: 16. 3. 2020 11:31
Autor: Dana Andraschko

Město

V obraze

Překlad (translations)

Návštěvnost:

Provozní doba Městského úřadu Volary.

Pondělí 8.00 – 17.00

Středa   8.00 – 17.00

Pro komunikaci můžete využít:

Tel. 388 302 211

ID datové schránky: kxrj2k8