Město Volary
Volary

Dřevěné srdce Evropy

Údaje pro místní poplatky podle OZV

Revitalizace sídliště Volary / III.etapa

Jedná se o revitalizaci zpevněných ploch a společného pobytového prostoru sídliště Sídliště Míru ve Volarech.

V rámci revitalizace sídliště dojde k rekonstrukci stávajících komunikací a v části i k jejich nové výstavbě. Dále dojde k rozšíření parkovacích ploch včetně parkovacích míst pro vozidla osob zdravotně postižených, k rekonstrukci chodníků a doplnění chybějících pěších vazeb. Současně bude doplněn a obnoven mobiliář a dojde k sadovým úpravám a rekonstrukci veřejného osvětlení. Dále bude pomocí svislého dopravního značení dopravně vyznačena zóna s rychlostí max. 30km/h s výstrahou pohybu chodců. Tím dojde ke zklidnění dané oblasti. Budou nově opraveny plochy pro nádoby tříděného i komunálního odpadu.

Nejvýhodnější cenovou nabídku za realizaci nabídla společnost STRABAG a.s., a to cca 9.649.622 Kč vč. DPH.

Revitalizace sídliště Míru etapa č.III.Dokumenty k nahlednutí:

Koordinační situace

Datum vložení: 5. 5. 2021 9:32
Datum poslední aktualizace: 5. 5. 2021 9:32
Autor: Ing. Stanislav Růžička

Město

V obraze

Překlad (translations)

Návštěvnost:

CELKEM: 812054

Provozní doba Městského úřadu Volary.

Pondělí 8.00 – 17.00

Středa   8.00 – 17.00

Pro komunikaci můžete využít:

Tel. 388 302 211

ID datové schránky: kxrj2k8